انرژی + بدهید

 


نوشتی، نوشتم…

یکشنبه, بهمن ۴, ۱۳۸۸ ۱۲:۰۹
ارسال شده در قسمت : نوشتی، نوشتم | بازدید : 2,839

سلام
نمیدونم چطوری بگم.راستش من یک دختر ۱۸سالمم. چند ماه پیش عاشق یه پسری شدم اولای اشناییمون نمیدونستم به نماز خواندنو روزه گرفتن اعتقاد نداره نگفت که اعتقادادش چطوریه.من دختریم که هم نماز میخونم هم روزه میگیرم تا حالا هم دست به هیچ پسری نزدم اون اولین دوست پسرم بود.من دختر مغروری بودم که به هیچ پسری محل نمیذاشتم ولی نمیدونم که چطوری برای اولین بارغرورمو زیر پا گذاشتم.بگذریم.من واقعا عاشقش شدم.ولی تا حالا یک بار باهاش بیرون رفتم ولی اون انتظار داره یعنی بهم گفته اگه میخواد باهاش باشم باید شکل رابطمونو تغییر بدیم یعنی باید هر چی گفت گوش بدم بهش بوس بدم و……………………..من نمیتونم اعتقاداتما زیر پا بذارم نه میتونم فراموشش کنم.شما میتونید منو کمک کنید من نمیتونم به هیچ کس مشکلمو بگم.شما بگید من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟


۲۲ January 2010
۲۳:۰۳

اول از همه عذر میخوام که کمی دیر شد. اما اینقدر سرم شلوغ بود و امتحاناتم فشرده و سنگین بود که واقعا هیچ وقت آزادی نداشتم. هنوز هم نصف امتحان هام مونده، اما فرصت پیدا کردم تا جوابت رو بدم.

ثانیا احساس میکنم اصلا نیازی به نوشتن و گفتن من نیست. اما چون گفتی نمیتونی به کسی بگی، بنابراین این رو نوشتم.

منظورم از اینکه نیازی به نوشتن من نیست، اینه که هر کسی خودش باید بفهمه. نمیشه یه چیزی رو به زور توش گوش کسی کرد. حتی اگه بشه هم چیزی که به زور و اجبار باشه چه ارزشی داره؟ مهم اینه که هر کسی کاری رو با فهم و شعور خودش انجام بده یا نده!

به هر حال…
من نمیتونم بگم اینکار رو بکن یا نکن، چون هیچکی مثل خودت از شرایط و دلت خبر نداره.
نمیخوام بگم دوست شدنت با پسری که بعد از دوستی تازه فهمیدی چه شخصیتی داره اشتباهه یا نه.
اما…
میگی که پسره رو دوست داری، اما اخلاق و رفتاره اون دقیقا عکس اون چیزی هست که توی وجود تو هست.

میشه از خودت بپرسی برای چی اون رو دوست داری؟! چیه اون رو دوست داری؟؟؟

هیچ چیز بدون دلیل نیست، حتی دوست داشتن!

اینکه چیه اون رو دوست داری بستگی به خودت داره. میتونی آدمی باشی که دل و روح و وجود آدم برات مهم باشه، یا نه، چشم چشم دو ابرو و خوشگلی پسر!

اگه باطن و اخلاق و روح اون پسر رو دوست داشتی که با اون رابطه برقرار کردی، دو حالت داره. یا اینکه اون خودش بوده و تو واقعا روح و اخلاق اون رو دوست داری، یا اینکه اون خودش رو جور دیگه نشون داده و گول زننده بوده.

اگه از اخلاق و روحیات و خواسته های اون خوشت اومده بوده، خب دیگه حرفی نیست. تو هم مث اون بشو و به خواسته هاش (که عاشق اون ها شدی) تن بده! (و معلومه که حجب و حیای تو فقط ظاهریه و ته دلت خودت هم بوسه و … رو میخواستی)
یا اینکه احساس میکنی گول خوردی و اون اصلا اون آدمی نیست که عاشق احساسات و رفتار و اخلاقش شده بودی و الآن کاملا برعکس شده. خب این مورد هم کاملا معلومه. تو عاشق چیزی در اون پسره شده بودی، که حالا دیگه نیست! و از اول هم نبوده. پس دیگه عشقی وجود نخواهد داشت و به نظرت دلیلی واسه ادامه ی رابطه هست؟؟ چه برسه به لب و بوسه و…!

حالت آخر هم اینکه ممکنه چشم و ابرو و جمال و در حالت کلی ظواهر و مادیات پسره نظرت رو جلب کرده. خب در اون صورت هم بهت پیشنهاد میکنم به خواسته های اون تن بده! چون هرچند خودت میگی اهل اینکار ها نیستی و تا حالا به پسری دست نزدی، اما خودت رو گول نزن. این نشد به پسر بعدی حتما دست میزنی! چون که “عشقی که در پی رنگی بُوَد، عشق نبوَد عاقبت ننگی بُوَد”.

تو که خودت دنبال ظاهر و مادیاتی، پس حق هم بده که پسره دنبال بدن تو و لذت بردن ازت باشه!!! چون خود تو هم عاشق ظاهر و جسم اون شدی و اون هم مسلما جسم تورو میخواد.

به هر حال با اینکه من به شدت با انجام اینکار ها برای یه دختر (خصوصا!) مخالفم، اما تجربه بهم نشون داده که دختری که تنش واسه این کارها بخواره، با غل و زنجیر هم ببندیش باز کار خودش رو میکنه. و بالعکس، اگه کسی نخواد و دلش پاک باشه، هیچ پسر قد بلند و خوشگل و خوش خط و خالی و هیچ عشق آبکی و شهوانی و قول ازدواج و خر کردن هایی، خر نمیشه و به هیچ ناپاکی ای تن نمیده.

در آخر هم یک چیز رو شاید ندونی…
به هر حال ممکنه تو اون پسر دو دوست داشته باشی و به نظر من عشق تو از اون دسته عشق های آبکی و کورکورانه ای یه که فقط از سر کنجکاوی دخترونه و از روی تنهایی و از اون نوع عشق های افلاطونی و زودگذر و “احمقانه” ی دخترونه س.

حالا عشقت از هر نوعی که باشه، شاید بخوای حس واقعی اون پسر رو نسبت به خودت رو هم بدونی.
مطمئن باش، شک نکن، اگه اون پسر عاشقت نه، دوستت هم پیشکش، اگه واست ارزش یه آدم قائل بود و ارزش تو رو به عنوان یه دختر و زن قائل میشد، هیچوقت برای رابطه و دوستی با تو شرط رابطه ی جنسی رو مطرح نمی کرد.
از خودت بپرس، همون پسر حاضر هست خواهرش با یه پسر فقط دوست معمولی باشه؟ چقدر حاضره که خواهرش با یه پسر رابطه ی جنسی داشته باشه و لب بده و… واقعا حاضره؟ اگه خواهرش رو دوست داشته باشه، تصورش هم دیوونش میکنه!
پس چرا وقتی خودش با یه دختر رابطه برقرار میکنه، فکر نمیکنه که اون دختر هم پدر و مادری داره، دختر یکیه، خواهر یه نفره، فردا زن و همسر یه نفر دیگه میشه و در نهایت مادر یه بچه…؟
پسره چه حسی بهش دست میده اگه بفهمه زنش قبل ازدواج به یه پسر لب داده؟! یا بفهمه مادرش با…
اما وقتی نوبت خودش میشه، فقط به لذت خودش و کام  گرفتن از دختره به هر قیمتی میشه.

مطمئن باش، اگه یک پسر برای یک دختر ارزش آدم بودن قائل بشه و دختره رو بهش شکل دستمال کاغذی و وسیله ی اطفای شهوتش نگاه نکنه، هیچ وقت راضی نمیشه با آینده ی یه دختر بازی کنه و پاکدامنی دختر رو به خاطر یه لحظه لذت شیطانی ازش بگیره!

در آخر هم…

عشق هدیه ی خداست.
هدیه ای که به راحتی بدست نمیاد ولی به راحتی از دست میره…
مراقب این هدیه ی خدایی و مراقب دل پاکت باش
اما فراموش نکن
عشق میاد تا بزرگت کنه
تو رو به آسمون ها ببره و خدایی کنه
عشق میاد تا بهشت ارزش بده
بفهمی که مهمی. حتی فقط برای یک نفر.
بدونی که دلی هست که کیلومتر ها دورتر از دل تو، فقط برای تو میتپه
بدونی که کسی به یادته
کسی هست که تو برای اون مهمتر از خودشی
کسی که تو رو بیشتر از خودش دوست داره…

نزار تا به بهانه عشق، پاکدامنی و دل پاکت رو ازت بگیرن
نزار کوچیک و خوار و بی ارزشت کنن.
اونی که برای ارضای خودش، تو رو وسیله قرار میده، خودش و زیر شکمش رو از تو بیشتر دوست داره.
خودت رو ارزون نفروش
اون هم برای کسی که ارزشی برات قائل نیست و ارزشت رو وابسته به جاهای دیگه ات میدونه!
قیمتت رو بدون.
“عشق را به بها دهند، نه به بهانه”

خدایی که بهمون قلب داده، عشق و احساس داده، عزت ما رو خواسته، ذلت ما رو نخواسته…
پس خودتم نخواه ذلیل باشی.

(بیشتر از یک ساعت از وقتم گرفته شد، اون هم توی این موقعیت بحرانی و کمبود شدید وقت؛ فقط امیدوارم لااقل خوندنش وقت تو رو بیخودی نگرفته باشه. تو نیازی به کمک من یا حرف های من یا هیچکس دیگه نداری. هروقت مشکلی یا سوالی برات پیش اومد، به قلبت رجوع کن. قلب آدما محل حضور خداس… حتما به جواب سوالت میرسی. شک نکن. فقط از قلبت شروع کن، میتونی واقعیت همه ی چیزها رو از پس پرده بببینی. به قلبت اعتماد کن. خدا اونجاست…)

به دوستانتان پیشنهاد کنید:

balatarin cloob viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
به این نوشته امتیاز بدهید:
اولین کسی باشید که نوشته بعدی را می‌خوانید ...

برای اینکه جدیدترین نوشته‌ها فوراً به ایمیل‌تان ارسال شود، ایمیل خود را در کادر زیر وارد و بر روی اشتراک رایگان کلیک کنید:

1- در صفحه باز شده، کد امنیتی را وارد کنید، ایمیل فعال سازی به نشانی شما فرستاده خواهد شد.

2- ایمیل خود را برای تایید نمودن ایمیل فعال سازی، بررسی نمایید.

- همانطور که می‌دانید، ابتدای آدرس ایمیل، www ندارد.


برای آموزش نحوه‌ی اشتراک، می‌توانید این [راهنما] را بخوانید۲۸ ديدگاه برای “نوشتی، نوشتم…”

 1. ماريا گفته است :

  بهمن ۴ام, ۱۳۸۸ در ۲:۰۱ ب.ظ

  MSIE 7.0 Windows XP

  سلام:
  نمي دونم احساس امروزمو چه جوري برات بگم يك آن واقعا از ته دل احساس غرور و شادي كردم شادي از اينكه هنوز هم پسران ما غيرت و مردانگيشونو فراموش نكرده اند ،شادي از اينكه اينهمه زيبا و خوب دوستي رو كه بهت پناه اورده بود راهنمايي كردي مخصوصا تاكيدت براي مراجعه به قلبش،و غرور از اينكه دوست خوبي مثل تو دارم كاش واقعا دوستت ارزش وقتي رو كه براش گذاشتي بفهمه و قدر وجود و احساسات پاك خودشو بدونه…..

  [پاسخ به این دیدگاه]

 2. مینا گفته است :

  بهمن ۵ام, ۱۳۸۸ در ۲:۲۴ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  سلام.وقتی فهمیدم که وقت نداشتی که جوابمو بدی. از خودم بدم اومد که بخاطر عشق بچه گانم وقت یه نفر دیگه هم گرفتمو مزاحم وقت با ارزشش شدم.شرمنده ولی کمک بزرگی بهم کردی.ببین من هیچ وقت تن به خواسته های کثیف
  اون نمیدادم چون هنوز خدا رو فراموش نکردم.ولی نمیدونستم چطوری باید متقاعدش کنم که عشق به این چیزا نیست.ولی نمیدونستم کسی که خدا رو نمیشناسه و فراموشش کرده این چیزا رو نمیفهمه.بابت تک تک حرفات که با تموم وجود میفهمیدمو عین
  واقعیت بود.نمیدونستم از طریق نت هم میشه دوست به این خوبی پیدا کرد که با تموم وجود خدا رو احساس میکنه.بابت همه چیز مرسی.

  [پاسخ به این دیدگاه]

  mEhdi گفته است:

  پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۸۹ ۷:۱۴ ب.ظ:

  Firefox 3.6.3.NETCLR3.5.30729 Windows Vista

  @مینا, سلام. نه اصلا اشکالی نداره. اگه به دردت خورده و بهت کمکی کرده باشه، خیلی بیشتر از این وقت ها هم ارزش داشت.
  ببخشید اینو گفتم، اینقدرا هم کمبود وقت ندارم، فقط وسط امتحاناتم، اون هم توی سنگین ترین ترمی که دارم و مشکل ترین درس هام بود.
  فکر می کنم نیازی نیست که “کسی” رو متقاعد کنی. چون “اونی که خوایپبه با یه تلنگر بیدار میشه، اما اونی که خودشو به خواب زده، بمبم بترکونی بیدار نمیشه” اون خودش بهتر از همه میدونه چی درسته چی غلط. خودش رو به نفهمی زده وگرنه خوب میدونه داره چکار میکنه.
  موفق باشی

  [پاسخ به این دیدگاه]

 3. محمد رضا گفته است :

  بهمن ۶ام, ۱۳۸۸ در ۱۱:۳۳ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  می خواستم به این دختر خانم ۱۸ ساله بگم که از یاد بردن یه همچین پسری بهتر از اینه که به سمت اون کار هایی که اون می گه بری عشق اصلی خداست و این عشق های زمینی چیز هایی هستن که می خوان شما به شناختی برسید که خدای بزرگ رو بشناسی و عاشقش بشی بهتون بر نخوره !؟ اگه شما واقعا عاشق خدا باشی و از روی اجبار مثل من ادای آدم های با ایمان رو در نیاری این پسررو که هیچی صد تا مثل این پسر هارو به عشق اصلی که خدا هستش ترجیح
  نمی دی امیدوارم این کار اشتباه رو انجام ندی خدا هر چی برات بهتررو جلوی پات می ذاره اگه راه درست رو بری شرمنده که سرتو درد آوردم

  [پاسخ به این دیدگاه]

 4. negar(m)m گفته است :

  بهمن ۹ام, ۱۳۸۸ در ۱۲:۳۳ ق.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  ???????????………………….

  [پاسخ به این دیدگاه]

 5. ماريا گفته است :

  بهمن ۱۱ام, ۱۳۸۸ در ۴:۳۶ ق.ظ

  MSIE 7.0 Windows XP

  سلام:
  ممنون كه با كميه وقت بازم برام كامنت گذاشتي چه امتحانات طولاني دارين شما!! ديدم هميشه مي زنه پاسخ در انتظار تاييده اما هميشه كامنت خودمو مي بينم براي همين حس مي كردم كه خصوصي نداري براي همين ازت سوال كردم گفتم شايد مثل آيكونها اون رو هم نداشته باشي.
  به هر حال ممنونم كه سر زدي و اميدوارم توي امتحاناتت موفق باشي .

  [پاسخ به این دیدگاه]

 6. رزصورتی گفته است :

  بهمن ۱۵ام, ۱۳۸۸ در ۴:۱۷ ب.ظ

  Firefox 3.0.17GTB5 Windows XP

  سلام
  نکن این کارو
  به خدا ولت میکنه میره دروغ میگه
  باکستو از بین نبر بعدا بشیمون میشی حیف باکیت نیست؟

  [پاسخ به این دیدگاه]

 7. رزصورتی گفته است :

  بهمن ۱۵ام, ۱۳۸۸ در ۴:۱۸ ب.ظ

  Firefox 3.0.17GTB5 Windows XP

  بالا استباه نوشتم

  باکی ات را از بین نبر

  [پاسخ به این دیدگاه]

 8. رزصورتی گفته است :

  بهمن ۱۵ام, ۱۳۸۸ در ۴:۱۹ ب.ظ

  Firefox 3.0.17GTB5 Windows XP

  من لینکت میکنم
  مایل بودی لینک کن

  [پاسخ به این دیدگاه]

 9. ماريا گفته است :

  بهمن ۲۰ام, ۱۳۸۸ در ۹:۰۶ ق.ظ

  MSIE 7.0 Windows XP

  سلام:فكر كنم خدا رو شكر امتحانات تمام شده اينو از كامنت فهميدم و اما در مورد اون
  چرا فرق مي كنه كه چه اسمي روش بذاري چون اسم و كلمات نشون دهنده فرهنگ عموميه يك جامعه است خودت نوشتي كه در فرهنگ خارجي يا غربي روز والنتاين به gf -bfهديه مي دهند يا حتي به پدر و مادرشون يا هر كسي رو كه دوست دارند اما اگه قسمت پايي مطلبم رو خونده باشي من نوشته ام كه زنان به همسرانشون هديه مي دادند و مردان زنان و دخترانشون رو تكريم مي كرده اند پس والنتاين با سپندار مذگان كمي متفاوته فرهنگ غنيه ما اين كثافت كاريهايي رو كه به اسم دوستي بين جوانان مرسوم شده كه اونهم يك تقليد ديگه از فرهنگ خارجيه رونداشته و نبايد داشته باشد .من حرفتو قبول دارم كه وقتي مي تونيم سربلند باشيم كه خودمون تكنولوژيمون رو توليد كنيم من اصلا مخالف كاستي هامون نيستم اما تاريخ بزرگترين معلم انسانهاست وقتي مي خونيم كه ايرانيان باستان از نظر فرهنگ و تمدن از همه بالاتر بوده اند بايد كمي به شيوه زندگيشون توجه بيشتري بكنيم چون با همه امكانات كمشون از الان ما خيلي بهتر بوده اند وقتي من در مقاله اي خوندم كه اولين پيل الكتريكي در ايران توليد شده و هنوز هم در موزه هاي خارجي!!هسته هم به خودمون افتخار كردم و هم تاسف خوردم از اينكه چرا الان با وجود ذهنهاي فعال و خلاقمون مثل اون زمان نيستيم پس خيلي مهمه كه ما تاريخمون رو بدونيم( البته نه براي به راه انداختن جنگ رواني كه الان مرسوم شده و براي فرار از يك سري مسئوليتها يا يك تقليد كوركورانه از بقيه كه آره ما ميهن پرستيم)بايد تاريخمون رو بدونيم و ازش در كنار فناوريهايي كه امروز داريم استفاده كنيم اگه تاريخمون رو بدنيم اونموقع به بهانه اينكه ما ايراني هستيم نه مسلمان لخت بودن بيشتر رو تبليغ نمي كنيم چون در نقاشيهاي تخت جمشيد هيچ كسي لباس عريان نپوشيده و چيزهايي كه احتمالا خودت مي دوني من اگه از سپندار مذگان نوشتم براي اين بود كه انجا نماد عشق زمين است زميني كه مثل يك مادر مهربان بدون كوچكترين توقع مهد آرامش ماست و كار نداره كدوممون خوبيم كدوم بد اگه ما هم اينجوري عشق بورزيم ديگه به روابط سطحي كه هدف همشون روابط جسمانيه نمي گيم عشق اون موقع در روز عشاق اولين هديه روو براي مادر مي بريم كه بزرگترين عاشق دنياست….
  ببخش زياد حرف زدم اما اينكه گفتي من خودم به يك سري چيزها خواهم رسيد من از تو بزرگترم و لااقل دو سه پيرهن بيشتر از تو پاره كرده ام و از اين سطحي كه تو هستي عبور كرده ام با تجربه تمام خوب و بدش و ميدونم كه تو هم روزي به حرفهاي من خواهي رسيد چون ما آدها هر روز در حال تكامل بيشتريم تكامل فكري و روحي….

  [پاسخ به این دیدگاه]

 10. ماريا گفته است :

  بهمن ۲۰ام, ۱۳۸۸ در ۹:۰۹ ق.ظ

  MSIE 7.0 Windows XP

  واي چقده حرفها رو توي كلمات جا اندخته ام از بس تند تند نوشتم !!!!!!!!

  [پاسخ به این دیدگاه]

 11. ماريا گفته است :

  بهمن ۲۲ام, ۱۳۸۸ در ۳:۴۱ ب.ظ

  MSIE 7.0 Windows XP

  سلام:
  ببين من با همه حرفهايت مخالف نيستم و نيمي از اينهايي رو كه نوشته اي قبول دارم خصوصا در مورد مانتوهاي تنگ و كوتاه الان اما مشكل من با تو اينه كه فقط قشر خاصي رو در نظر مي گيري به تعداد همين دخترهايي كه توي خيابانند با مانتوهاي تنگ و كوتاه دخترهايي نجيب و پاك وجود دارند كه از اندامشون و زيباييشون براي جلب توجه استفاده نمي كنند در ضمن ادم خطرناكي رو براي بحث انتخاب كرده اي چون من عاشق بحث و گفتگو هستم البته نه از اون مدلي كه حرف حرف خودشونهاگه خواستي مي توني ايدي منو اد كني تا بيشتر با هم صحبت كنيم در مورد تعداد پيراهنها هم بايد بگم كاملا مطمئنم كه من كار كشته تر از تو هستم چون زماني كه تو تازه به دنيا آمده بودي من داشتم با پيراهنها كلنجار مي رفتم(آيكون چشمك)در ضمن اين نوشته ام هم خصوصيست خواهشا تاييدش نكن ممنون دوست خوب من.

  [پاسخ به این دیدگاه]

 12. پرستار کوچولو(SN0OW_FLAKE) گفته است :

  بهمن ۲۴ام, ۱۳۸۸ در ۶:۰۳ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  سلام.من فر میکنم که بهتر جریانه دوستی با این پسرو با خونوادت در جریان بزاری چون هیشکی مثله اونا دوست ندارن و نمی تونن درست راهنماییت کنن

  [پاسخ به این دیدگاه]

 13. مینا گفته است :

  بهمن ۲۵ام, ۱۳۸۸ در ۳:۱۶ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  از تموم کسانی که راهنماییم کردند تشکر میکنم.مرسی دوستای خوبم.

  [پاسخ به این دیدگاه]

 14. شیــــــــــــــدا گفته است :

  بهمن ۲۶ام, ۱۳۸۸ در ۶:۳۸ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  __________**_____*__*___________
  _________*___*___*__*_______******
  __________*___*__*________**::::::::**
  ______________*__*_______**::::::::::**
  _______________*__*_____**:::::::::::**
  ________________*__*___*:::::::::::::**
  _________________*_*__*::::::::::::::**
  _____**********____##*::::::::::::**
  ___**:::::::::::::::::::* من*::::****::::**
  __**::::::::::::::::::::*آپم**:::::::::::::**
  ___**::::::::::::::::::::::*بدو بیا*:::::::::::::**
  _____**:::::::::::**::::::**^^*:::::::::::**
  __________****:::::::::::::*^*********
  ____________**:::::::::::**
  ___________**::::::::**
  _______.oº º .******
  ……O º *
  *.°
  º
  …°
  ….O
  …….°o O ° O
  ……………..°
  ………….. °
  …………. O
  ………….o….o°o
  ……………..O….°
  …………o°°O…..o
  ……….
  O……….O
  سلام.خیلی خوشحالم که اینهمه خوب راهنماییش کردی.خوش به حالت تبریک

  [پاسخ به این دیدگاه]

 15. شیــــــــــــــدا گفته است :

  بهمن ۲۶ام, ۱۳۸۸ در ۶:۴۰ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  به این دختر خانوم گلم بگم عزیز دلم شما هنوز هیچی نشده اینهمه تفاوت در سطح فکر و فرهنگ و اعتقاداتتون دارین پس برای ادامه این رابطه در آینده چه تضمینی دارید؟

  [پاسخ به این دیدگاه]

 16. دیوونه مهربون گفته است :

  بهمن ۲۹ام, ۱۳۸۸ در ۵:۰۳ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  سلام رفیق.
  نه بابا این چه حرفیه.
  اول این که وقت ما قابل شما رو نداره.
  دوم ای که اصلا وقت نگرفت که.
  آخه نخوندمش
  ولی فکر کنم دختره باید یه دوره شست و شوی مغزی بیاد پیش من.
  درستش می کنم.
  ای بابا خوندم. خیلی کم قاطی می کنم این روزا.
  فکر این دیوونه هم به افکار درهم برهمم افزوده شد !
  یه راه بیشتر نداره.
  برا بریدن باید وصل بشه.
  از این ببره وصل بشه به اون جا که باید.
  جای این ارتباط پوچ باید ارتباط اصلیه رو تقویت کنه.
  فقط همین.
  قلبیم اومده بین معده و روده م گیر کرده از غصه.
  حس بدیه.می فهممش

  [پاسخ به این دیدگاه]

 17. دیوونه مهربون گفته است :

  بهمن ۲۹ام, ۱۳۸۸ در ۵:۳۱ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  راستی بازم سلام رفیق!

  خب دیوونه ها هم مثل عقلا چند نوع هستند.

  انواع با غرض و انواع بی غرض .

  حالا ما از دید شما در دسته ی دوم قرار گرفتیم.

  خیالی نیست.

  آخه می دونی ؟

  دیوونه ها تو هر دسته ای باشن بی خیال همه چی می شن.

  هر چی می خوای بگو. من دیوونه م. به همون دلی که پاک نیست

  نمی گیرم.

  ولی می گما ، حالا منظورت از غرض حرف از والده بود ،

  دوستم یا اوباما ؟؟؟؟

  حلالیت تهش رو ندیدی ؟

  [پاسخ به این دیدگاه]

 18. ماريا گفته است :

  اسفند ۲ام, ۱۳۸۸ در ۸:۳۶ ق.ظ

  MSIE 7.0 Windows XP

  سلام:
  ديگه اسفنده و امتحانات هم كه تمام شده حالا ديگه چرا از مطلب جديد خبري نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ به این دیدگاه]

 19. رزصورتی گفته است :

  اسفند ۲۸ام, ۱۳۸۸ در ۱۰:۵۰ ق.ظ

  Firefox 3.6 Windows XP

  [گل] سال نو پیشاپیش مبارک
  امیدوارم سالی سرشار از موفقیت داشته باشی
  بهترین ارزو ها با یک شاخه رزصورتی تقدیم تو باد
  http://coffee-talkh.blogfa.com/

  [پاسخ به این دیدگاه]

 20. احمد گفته است :

  اسفند ۲۸ام, ۱۳۸۸ در ۱:۱۶ ب.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  سلام خواهر گلم ببين من هم مثل تو يه روزي اينجوري شده بودم عاشق دختري شده بودم ولي نميتونستم ولش كنم به نظر من اين پسر اصلا ارزش دوست داشتن نداره اون فقط ميخواد ميخواد ازت لذت ببره به خدا ارزش نداره تو ميخواي خدا را به خاطر يه هوس چند لحظه اي بفروشي فراموشش كن سخت هست ولي ميشه تورو خدا بي خيالش شو پسري كه الان داره از عشقت سو استفاده ميكنه اخرش چي ميشه عشق يعني خدا نه اين پسر پست فطرت……………………خواهرم عشقتو به كسي هديه كن كه ارزش داشته باشه برات ارزوي موفقيت ميكنم

  [پاسخ به این دیدگاه]

 21. كمند گفته است :

  خرداد ۱۰ام, ۱۳۸۹ در ۹:۰۶ ب.ظ

  Firefox 3.0 Windows XP

  سلام عزيزم
  بنظر من بهش بگو اگه تو منو واقعا دوس داري و منو واسه خودم دوس داري اونجوري كه من ميخوام باشم قبولم كن
  اگه واقعا دوستت داشته باشه راضي نميشه تو بخاطر بوس دادن به اون اعتقاداتتو زير با بذاري

  [پاسخ به این دیدگاه]

 22. ‎یگانه گفته است :

  مرداد ۲۰ام, ۱۳۸۹ در ۱۱:۰۸ ق.ظ

  MSIE 6.0 Windows XP

  سلام مهدی
  چند روزیه که با نوشته هات اشنا شدم. یه کم سر درگم شدم دررابطه با این که بالاخره نویسنده ی این متنها چجوری فکر میکنه
  با خوندن یه متن فکر میکنم که ادمارو دوست داری و با خوندن یه متن دیگه انقدر در مورد ادما تلخ و سیاه نوشتی که بعید نمیدونم یه روز خود کشی کنی برام فعلا موجود عجیبی هستی البته همین الان که داشتم برات اینو مینوشتم به این نتیجه رسیدم که دلیل سردر گمی من اینه که من فکر کردم تو عقایدتو مینویسی ولی تو گاهی عقاید و گاهی احساساتو نوشتی و احساسات معمولا ثبات ندارند به همین دلیل شاید من کمی گیج شدم.
  برام سئوالی پیش اومده و خیلی ممنون میشم که هدفت از نوشتنو بدونم
  موفق باشی

  [پاسخ به این دیدگاه]

  mEhdi گفته است:

  پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۸۹ ۲:۵۸ ق.ظ:

  Firefox 3.6.8.NETCLR3.5.30729 Windows Vista

  @‎یگانه, سلام، خب این که شد خیلی سوال! چجوری توی یک کامنت جواب بدم؟ ;)
  بله. درسته. گاهی با عقل می نویسم و گاهی احساس. که البته سهم دومی خیلی بیشتر هست!
  حرف های من تناقضی با هم ندارن. من بین دو راهی “آنچه هست” و “آنچه دوست دارم باشد!” قرار دارم.
  خیلی طبیعی هست، در حالت نرمال و عادی، همه رو دوست دارم و دلم میخواد به آدما عشق بورزم و همه رو، هر کی رو که نمی شناسم دوست داشته باشم، ولی خب… این جوری ها هم نیست!
  گاهی دیگه اینقدر بذی می بینم که تسلیم واقعیت میشم و بدی های آدم ها به چشمم میاد.

  و اما راجع به جمله ی “احساسات معمولا ثبات ندارند” کاملا مخالفم!!
  و البته شاید تعریف من از احساسات با تعریف شما و دیگران فرق کنه. اما برای من این جور خوشایند آمدن های زود گذر رو اصلا احساس به حساب نمیارم.
  درسته آدم در لحظه احساسات متاوقتی داره، اما در برآیند احساسات آدم ها ثبات داره.
  راجع به “هدف نوشتنم” هم… کوتاه میگم که نوشتن یه جورایی آرومم می کنه. و احساسات نادیدنی من که هیچکس و هیچوقتی نمیدونه رو با لغات و جمله ها روی کاغذ میریزم.
  هر چند هیچوقت حس تجربه ی اون احساس رو در بقیه نمیتونه ایجاد کنه، اما سایه ای مبهم که هست! و هر آدم از این سایه برداشتی داره و …
  تا همینجا هم این نظر خودش یک پست شد!ا :D
  امیدوارم تونسته باشم جواب سوالاتت رو داده باشم :)

  [پاسخ به این دیدگاه]

 23. عقیل گفته است :

  بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۱ در ۲:۴۵ ب.ظ

  MSIE 8.0 Windows 7

  سلام….. ببخشیا اگر واقعا قراره باهاش ازدواج کنی نیاز به اینطور رابطه ها نیست اگر فقط یه رابطه هست ازدواج تو کار نیست همون یذره راهی رفتی برگرد معذرت میخوام اینو میگم بجز واسه ازدواج عاشق کسی بشیم=خر رو آهو دیدیم….. اما کارندارم هرررررررررر احدی ازت خواست پرده عفت و حجب و حیاتو بدره حالا به هر بهانه عشق و …..دشمنته ن عشق…. بازم میگم اگه به ازدواج ختم هم بشه بازم صبور باش صبرپیشه کن…سعی کن دستشو بگیری بکشیش بالا نزار اون یقتو بگیره تو رو بکشه پایین….ینی بزار اون چیزی ازت قبول کنه ن تو…اگر شدت عشق از سمت تو زیاده صبورباش بزار شدتش کم بشه ومیشه…..عشق مثل ماشینی پرسرعته وقتی این ماشین تازه میخواد حرکت کنه بدجور گردوخاک هوا میکنه….درکل پارو اعتقاداتت نزار …..

  [پاسخ به این دیدگاه]

 24. فهیمه گفته است :

  تیر ۱۸ام, ۱۳۹۲ در ۱۲:۱۲ ب.ظ

  Chrome 27.0.1453.116 Windows 7

  پسرم حرفای زیبایی برای این دختر گلم نوشتی ممنون ار تو فرشته مهربون خدا. مهدی جان قبلا هم گفتم خوش به حالت که خدا تو فرشته رو قرار داده تا از هزاران کیلومتر راه میتوانی به هم نوع خودت کمک کنی (خدایا به منهم یاری ده تا مثل این فرشته غمی از دلی بردارم ) همیشه سر نمازم برات دعا میکنم چون به مردم کمک میکنی .مهدی جان در این شبهای رمضان خیلی از تو عزیز التماس دعا دارم وامیدوارم من را مثل مادر خودت سر افطار فراموش نکنی .ممنونم پسرم.  @};- @};- @};-

  [پاسخ به این دیدگاه]

  mEhdi گفته است:

  پاسخ در تاريخ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۹:۳۶ ق.ظ:

  Firefox 18.0 Windows 7

  @فهیمه, سلام، لطفا من رو هم دعا کنید. ممنون :‌)

  [پاسخ به این دیدگاه]

 25. رضوانه گفته است :

  اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۳ در ۱۲:۱۲ ب.ظ

  Firefox 28.0AlexaToolbar Windows XP

  من همه جوره عاشق نوشته هاتم. مرسی.ت. واقعا مهربونی . به همه کمک میکنی اجرت با خدا.یا حق

  [پاسخ به این دیدگاه]

- لطفاً دیدگاه خود را به زبان پارسی بنویسید.

- در صورتی که صفحه‌کلید پارسی ندارید، گزینه تبدیل خودکار متن به پارسی را فعال نمایید.

- نشانی ایمیل شما محرمانه بوده و منتشر نخواهد شد.

- دیدگاه‌ شما بعد از تأیید توسط نویسنده وبلاگ، منتشر خواهند شد. در صورتی که تمایل به ارسال نظر خصوصی دارید، حتماً ذکر نمایید.

- لطفاً دیدگاه‌تان تا حد امکان مربوط به همین نوشته باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از صفحه ارتباط با من استفاده نمایید.

پاسخ به نوشته


~X( [شیطونک] [رویا] [دعا] [خجالت] [تهوع] [تشویق] [بغل] [-( X( O:-) B-) @};- =P~ =)) =(( ;;) ;)) ;) :| :x :S :P :D :-h :-O :-?? :-? :-/ :-* :)) :) :(( :(
به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.